Надрукувати

Про нас

02 лютого 2018, 13:44  EUINFOCENTER 

Європейський інформаційно-дослідницький центр створено з метою  надання народним депутатам України інформації, яка може бути використана ними у законотворчій діяльності. Центр здійснює пошукову, аналітичну і дослідницьку роботу щодо галузевих політик та права інших держав (насамперед країн-членів Європейського Союзу) і міжнародних організацій.

      Головними напрямками діяльності Центру є :

 

  • Надання кваліфікованих відповідей на інформаційні запити народних депутатів України;
  • Допомога в пошуку інформації про Європейський Союз, відносини Україна – ЄС, інституції, законодавство та політики ЄС;
  • Надання доступу до баз даних, які містять значний обсяг інформації про політики, законодавство, дослідницькі та аналітичні доробки з питань державної політики інших держав та міжнародних організацій;
  • Підготовка оглядів іноземного досвіду законодавчого регулювання певної сфери, оглядів чинної державної політики інших країн у тій чи іншій сфері, підготовка рекомендацій щодо змін у законодавстві та державній політиці України;  
  • Консультування при роботі з базами даних;
  • Проведення тренінгів з пошуку та аналізу текстової й статистичної  інформації.

    

     Роботу Європейського інформаційно-дослідницького центру організовують 4 постійних працівника та залучається широке коло зовнішніх експертів, консультантів та інтернів Верховної Ради України. 

     Усі матеріали, підготовлені Європейським інформаційно-дослідницьким центром, є у відкритому доступі.

Діяльність Європейського інформаційно-дослідницького центру здійснюється за підтримки програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.